אודות דנית בן דוד מפודקאסט על עקבים
אודות דנית בן דוד מפודקאסט על עקבים

אודות

מרואיינות העונה הראשונה של פודקאסט על עקבים
מרואיינות העונה הראשונה של פודקאסט על עקבים

היי, שמי דנית בן דוד, הבעלים של פודקאסט על עקבים – פודקאסט על יזמות, אימהות ומה שביניהם ושל הפודקאסט מאחורי המיקרופון – מאחורי הקלעים של פודקאסטים ישראלים.

אני גם הבעלים של "אודיובריין – פודקאסטים לעסקים" ואני מלווה עסקים, חברות וארגונים בכל מה שקשור להפקת הפודקאסט שלהם.

ביוני 2016 ילדתי את בני הבכור, והרגשתי שאין לי מושג איך לנהל את הזמן שלי בין האימהות לקריירה. הרגשתי מוצפת ומבולבלת ונורא רציתי לדבר עם אמהות קרייריסטיות אחרות ולהבין איך הן עושות את זה. גם כדי לקבל כלים עבור עצמי וגם לעזור לאמהות אחרות.

כמאזינת פודקאסטים וותיקה, היה לי ברור שזה יהיה פודקאסט! הרעיון לפודקאסט התרוצץ לי בראש תקופה ארוכה, אבל את הפרק הראשון של "פודקאסט על עקבים" הקלטתי רק כמה חודשים אחר כך (בדצמבר 2017).

הסיבה העיקרית לכך היא שפשוט לא ידעתי איך בכלל מתחילים: איזה ציוד הקלטה אני צריכה (כזה שגם יהיה לא מסובך, יקליט קול איכותי וגם יעמוד בדרישות התקציב שלי), איך עורכים פודקאסט? איפה מאחסנים אותו? ואיך בכלל מפיצים אותו???

היה לי ברור שאני רוצה לייצר פודקאסט ברמה גבוהה מכל הבחינות: גם מבחינת רמת הסאונד וחוויית ההאזנה, וגם מבחינת רמת ואיכות התכנים ואחרי חפירות רבות ברחבי האינטרנט ומחוצה לו, בתאריך ה-20/12/2017 סוף סוף הקלטתי את הפרק הראשון.

ככל שהפודקאסט שלי מקבל חשיפה גדולה יותר ויותר, אנשים רבים שרוצים להקים פודקאסט פונים אלי בשאלות רבות בנושא…

אז אחרי פניות רבות החלטתי לאגד את הידע שלמדתי (ולומדת כל הזמן) ולהנגיש את הידע שקשור לעולם הפודקאסטים כך שכל מי שרוצה להתחיל פודקאסט יוכל לעשות זאת ולא להשאיר את הפודקאסט כחלום רחוק ובלתי מושג.

כיום אני מציעה קורסים, סדנאות וייעוץ לכל מי שרוצה להקים פודקאסט מקצועי ואיכותי משלו, וגם למי שכבר יש פודקאסט ורוצה לדעת איך עוד ניתן לשפר אותו ולהפיץ אותו.

תוכלו לקרוא על כל השירותים שאני מציעה בעמוד הבית של אודיובריין

אתם מוזמנים לפנות אלי דרך הטופס הזה או דרך עמוד הפייסבוק של אודיובריין בכל שאלה, בקשה או תהייה ואחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

עוד על פודקאסט על עקבים:

מרואיינות העונה השניה של פודקאסט על עקבים
מרואיינות העונה השניה של פודקאסט על עקבים

בכל פרק מתקיימים ראיונות עם נשים (ואימהות) עצמאיות על יזמות, אימהות, והג'ינגול ביניהם כדי לתת השראה, ידע וכלים לנשים ואימהות אחרות.

אם את מתחברת לרעיון ולמטרה שעומדת מאחורי המיזם אני אשמח שתשתפי אותו ברשתות החברתיות כדי שהוא יגיע לכמה שיותר נשים רלוונטיות.

ואם הקשבת כבר לאחד או יותר מהפרקים אשמח שתשאירי פידבק בעמוד של הפרק כדי שאדע שאני בכיוון הנכון ושהמיזם שלי אכן תורם 🙂

להאזנה לפודקאסט על עקבים דרך האפליקציה המועדפת עליך. פשוט חפשי "פודקאסט על עקבים" ותמצאי את הפודקאסט בכל אפליקציות הפודקאסטים הפופולאריות.

ניווט מהיר לשלושת האפליקציות הכי נפוצות:

iTunes | Spotify | Google Podcasts

קישורים נוספים לתכנים שלי:

[grwebform url="https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=SLt&webforms_id=16697103" css="on" center="off" center_margin="200"/]

נגישות