אודות דנית בן דוד מפודקאסט על עקבים
אודות דנית בן דוד מפודקאסט על עקבים

אודות

היי, שמי דנית בן דוד, עוסקת בתחום השיווק באינטרנט, נשואה למוטי ואמא לאיתי בן השנתיים+. בין היתר אני אוהבת מאוד לבשל ולאפות ובעלת בלוג מתכונים פעיל.

ב-16/6/2016 ילדתי את הבן שלי, שהיה בסך הכל שנה ו-3 בבית, בעצם טיפלנו בו תוך כדי תפעול העסק, וגם אחרי שנכנס לגן היה לא מעט בבית בגלל מחלות (שנה ראשונה בגן…).

הרגשתי שאני במרוץ נגד הזמן ושאין לי מושג איך לג’נגל בין ניהול עסק לניהול הבית, לבישולים, כביסות וכו’ ועניין אותי איך נשים אחרות מתמודדות עם כל האופרציה הזו של עסק-בית-משפחה וזו הסיבה שבגללה הקמתי את פודקאסט על עקבים.

תוכלי לקרוא עוד עלי ועל הפודקאסט בכתבה שעשו עלי באתר השקמה חולון ובאתר מאותגרת – החיים בעידן המהיר.

בכל פרק מתקיימים ראיונות עם נשים (ואימהות) עצמאיות על יזמות, אימהות, והג’ינגול ביניהם כדי לתת השראה, ידע וכלים לנשים ואימהות אחרות.

אם את אמא עצמאית, אם את שכירה אבל מאוד רוצה לעשות הסבה ולצאת לדרך עצמאית, אם את נמצאת כרגע בחופשת לידה ואת חולמת להקים עסק משלך ואפילו אם עסק משלך מרגיש לך כרגע כפנטזיה רחוקה ואין לך מושג איך את הולכת לעשות את זה אז פודקאסט על עקבים הוא בדיוק בשבילך.

מטרת המיזם הינה תרומה לקהילת האימהות העצמאיות או העצמאיות שבדרך והוא הוקם על מנת לתת השראה וגם לתת ידע וכלים לנשים (ואימהות) עצמאיות ולכאלו שרוצות להיות עצמאיות אבל לא יודעות איפה להתחיל ומה לעשות.

אם את מתחברת לרעיון ולמטרה שעומדת מאחורי המיזם אני אשמח שתשתפי אותו ברשתות החברתיות כדי שהוא יגיע לכמה שיותר נשים רלוונטיות.

ואם הקשבת כבר לאחד או יותר מהפרקים אשמח שתשאירי פידבק בעמוד של הפרק כדי שאדע שאני בכיוון הנכון ושהמיזם שלי אכן תורם 🙂

להאזנה לפודקאסט דרך האפליקציה המועדפת עליך:

iTunes | Spotify | CastBox | TuneIn | Stitcher

קישורים שעשויים לעניין אותך:

לכל הפרקים של פודקאסט על עקבים  |  לקבלת עדכונים במייל על פרקים חדשים  |  מה זה פודקאסט ואיך ניתן להאזין לו?  |  לקהילת אימהות עצמאיות ועצמאיות שבדרך בפייסבוק

מתארחת בפודקאסטים אחרים:

אתם מוזמנים להאזין לריאיון שלי בפודקאסט מצויין שנקרא “מיינדסט – פודקאסט על התפתחות אישית מאת שלומי חסטר” בו אני מדברת על איך ולמה הקמתי את פודקאסט על עקבים, איך התחלתי להעביר סדנאות להקמת פודקאסט, מה עוד אני עושה בחיים וגם… תובנות שאספתי לאורך הדרך וגם מהריאיונות שערכתי בפודקאסט שלי עד כה…

נגישות