פודקאסט על עקבים

פודקאסט על עקבים הוא פודקאסט על יזמות ואמהות.

הפודקאסט הוקם כדי לתת כלים והשראה עבור אמהות שמעוניינות לעשות שינוי בחייהן ולצאת לדרך עצמאית אבל לא בטוחות או חוששות איך להתחיל.

היי, שמי דנית בן דוד, יזמית, עוסקת בתחום השיווק באינטרנט, נשואה למוטי ואמא לאיתי בן השנה וחצי. בין היתר אני אוהבת מאוד לבשל ולאפות ובעלת בלוג מתכונים.

מאז שהפכתי לאמא נחשפתי לנשים רבות שהגיעו להבנה ולהחלטה שהן רוצות לעשות שינוי ולהפוך לעצמאיות כדי להיות הבוס של עצמן, לאפשר לעצמן גמישות בשעות העבודה ולבלות יותר זמן עם המשפחה.

רבות מהן אף מנצלות את חופשת הלידה כדי לחשוב מה הן באמת רוצות לעשות בחיים ואיך תוכלנה לשלב בין עבודה למשפחה בצורה אופטימלית. אם את מזדהה עם שורות אלה פודקאסט על עקבים בדיוק בשבילך!

גם אני כאמא מתמודדת עם האתגר הלא פשוט של ניהול הזמן וג'ינגול בין ניהול העסק למשפחה. פודקאסט על עקבים הוקם כדי לתת השראה וכלים לאמהות שרוצות להקים עסק עצמאי אבל חוששות או לא בטוחות איפה להתחיל.

בפודקאסט אני מראיינת נשים עצמאיות על יזמות ואמהות ואיך לשלב בין השניים.


רוצה לקבל השראה וכלים מנשים שכבר הקימו עסק מצליח?

מלאי את פרטייך בטופס הבא ותקבלי עדכון בכל פעם שאפרסם ראיון חדש:

מילוי הטופס אינו מהווה כל התחייבות מצידך, הוא נועד על מנת שאוכל לשלוח לך עדכון בכל פעם שייתפרסם ראיון חדש. כמו כן, את יכולה להיות בטוחה שפרטייך יישמרו איתי ולא יועברו לאף גורם צד שלישי

פודקאסט על עקבים © 2017 כל הזכויות שמורות
נגישות